CUMHURİYET HALK PARTİSİ PARTİ MECLİSİ 21 ARALIK 2023
ÖRGÜT DENETİMİNDE ÖNSEÇİM KARARI (35 SEÇİM ÇEVRESİ)
S. NO İL İLÇE BELDE
1 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN 
2 AFYONKARAHİSAR ÇAY 
3 BARTIN KURUCAŞİLE 
4 BİLECİK GÖLPAZARI 
5 BİLECİK MERKEZ BAYIRKÖY
6 DÜZCE AKÇAKOCA 
7 EDİRNE KEŞAN 
8 ERZİNCAN MERKEZ MOLLAKÖY
9 GİRESUN MERKEZ 
10 KARAMAN MERKEZ AKÇAŞEHİR
11 KARS SELİM 
12 KIRKLARELİ BABAESKİ ALPULLU
13 KIRKLARELİ BABAESKİ BÜYÜKMANDIRA
14 KIRKLARELİ BABAESKİ 
15 KIRKLARELİ DEMİRKÖY 
16 KIRKLARELİ KOFÇAZ 
17 KIRKLARELİ MERKEZ İNECE
18 KIRKLARELİ MERKEZ 
19 KIRKLARELİ PEHLİVANKÖY 
20 KIRKLARELİ PINARHİSAR KAYNARCA
21 KIRKLARELİ PINARHİSAR 
22 KIRKLARELİ VİZE ÇAKILLI
23 KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY
24 MANİSA SALİHLİ 
25 MANİSA YUNUSEMRE 
26 TRABZON AKÇAABAT 
27 TRABZON BEŞİKDÜZÜ 
28 TRABZON DÜZKÖY 
29 TRABZON MAÇKA 
30 TRABZON TONYA 
31 YALOVA KADIKÖY 
32 YOZGAT ÇANDIR 
33 YOZGAT ÇAYIRALAN 
34 YOZGAT YENİFAKILI 
35 ZONGULDAK MERKEZ 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ PARTİ MECLİSİ 21 ARALIK 2023
ADAY BELİRLENMESİ (125 SEÇİM ÇEVRESİ)
S. N İL İLÇE BELDE ADI SOYADI
1 ADANA FEKE  MEHMET ALİ KIZILOLUK
2 ADANA İMAMOĞLU  KASIM KARAKÖSE
3 ADIYAMAN BESNİ ŞAMBAYAT NEJDET ARICI
4 ADIYAMAN BESNİ  VAKKAS AÇAR
5 ADIYAMAN ÇELİKHAN PINARBAŞI MAHMUT ALAN
6 ADIYAMAN GÖLBAŞI HARMANLI AHMET DEĞİRMENCİ
7 ADIYAMAN GÖLBAŞI  İSKENDER YILDIRIM
8 ADIYAMAN MERKEZ YAYLAKONAK ABUZER AYDIN
9 ADIYAMAN TUT  MUTTALİP GÜLTEKİN
10 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN ÖZBURUN FETHİ KIZILASLAN
11 AKSARAY ESKİL EŞMEKAYA VELİ BAKICI
12 AKSARAY GÜLAĞAÇ DEMİRCİ ARİF AR
13 AKSARAY SARIYAHŞİ  MUSTAFA DOĞANGÜZEL
14 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY  ZEHRA ÖZYOL
15 AMASYA MERKEZ  TURGAY SEVİNDİ
16 ANKARA ELMADAĞ  ADEM BARIŞ AŞKIN
17 ANKARA GÜDÜL  MEHMET DOĞANAY
18 ANKARA YENİMAHALLE  FETHİ YAŞAR
19 ARDAHAN ÇILDIR  NURETTİN AYGÜN
20 ARDAHAN DAMAL  MURAT DALANBAY
21 ARDAHAN GÖLE KÖPRÜLÜ YÜKSEL BOZKURT
22 ARDAHAN MERKEZ  FARUK DEMİR
23 AYDIN BOZDOĞAN  MUSTAFA GALİP ÖZEL
24 AYDIN ÇİNE  MEHMET KIVRAK
25 AYDIN SULTANHİSAR  OSMAN YILDIRIMKAYA
26 BALIKESİR BALYA  ORHAN GAGA
27 BALIKESİR BİGADİÇ  ZAFER GÖKSEL
28 BALIKESİR GÖNEN  İBRAHİM PALAZ
29 BALIKESİR KEPSUT  OĞUZ ARSLAN
30 BALIKESİR MARMARA  AYDIN DİNÇER
31 BARTIN AMASRA  RECAİ ÇAKIR
32 BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ EROL GÜNEŞ
33 BARTIN MERKEZ  MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
34 BARTIN ULUS ABDİPAŞA MEHMET ŞAHİN
35 BURDUR BUCAK KIZILKAYA ŞEREF COŞAR
36 ÇANAKKALE GELİBOLU KAVAKKÖY NECATİ KOPÇA
37 ÇANAKKALE GELİBOLU  MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
38 ÇANAKKALE MERKEZ  MUHARREM ERKEK
39 DENİZLİ BEKİLLİ  ÖNDER DEMİR
40 DENİZLİ ÇAL  AHMET HAKAN
41 DENİZLİ SARAYKÖY  MEHMET SALİH KONYA
42 DENİZLİ SERİNHİSAR  OSMAN KILIÇ
43 DÜZCE GÖLYAKA  NECMİ GÜRGEN
44 EDİRNE ENEZ  ÖZKAN GÜNENÇ
45 EDİRNE İPSALA YENİKARPUZLU AHMET KÖPRÜ
46 EDİRNE MERİÇ SUBAŞI ERSÖZ ZÜMBÜL
47 ESKİŞEHİR ÇİFTELER  ZEHRA KONAKÇI
48 ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR  HABİL DÖKMECİ
49 GİRESUN ESPİYE  EROL KARADERE
50 GİRESUN TİREBOLU  BURHAN TAKIR
51 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN  BURHA BİLGİN
52 HATAY ERZİN  ÖKKEŞ ELMASOĞLU
53 ISPARTA KEÇİBORLU  MEHMET YILDIZ
54 ISPARTA MERKEZ SAVKÖY AYŞENUR TOZUR
55 ISPARTA SÜTÇÜLER  ZEYNEP KESİKTAŞ
56 ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ ÇİÇEKPINAR MUSTAFA KEMAL ÖZDEMİR
57 ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ  KAMİL KAPCI
58 ISPARTA YALVAÇ HÜYÜKLÜ ALİ DURAK
59 İSTANBUL FATİH  MAHİR POLAT
60 İSTANBUL PENDİK  SÜLEYMAN TARIK BALYALI
61 KARABÜK OVACIK  MUSTAFA ORHAN
62 KARAMAN AYRANCI  MEHMET NURİ ÖZKAN
63 KARAMAN ERMENEK GÜNEYYURT İSA ÖNER
64 KARS KAĞIZMAN  SERGÜL KESKİN
65 KASTAMONU CİDE  MEHMET EŞREF MUTLU
66 KASTAMONU ŞENPAZAR  HATİCE AYDOĞAN
67 KASTAMONU TOSYA  TUĞÇE KEFELİ
68 KIRIKKALE KESKİN  MEHMET ÇOLAKOĞLU
69 KIRŞEHİR BOZTEPE  HÜSEYİN TAKAN
70 KIRŞEHİR KAMAN  ERHAN TALU
71 KIRŞEHİR MERKEZ  SELAHATTİN EKİCİOĞLU
72 KIRŞEHİR MUCUR  MERYEM FIKIRKOCA
73 KOCAELİ DARICA  SAİDE ARSLAN ÇALIŞKAN
74 KOCAELİ KARAMÜRSEL  AHMET ÇALIK
75 KOCAELİ KARTEPE  NİLAY MERTTÜRK
76 KONYA BEYŞEHİR  RIDVAN ŞENYURT
77 KONYA BÜYÜKŞEHİR  İSMAİL SONKAYA
78 KONYA DOĞANHİSAR  ENGİN KÜTÜKCÜ
79 KONYA HADİM  MÜRSEL AYRANCI
80 KONYA KARAPINAR  GÖNÜL KARABACAK
81 KONYA KARATAY  MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ
82 KONYA MERAM  BAHAR ALTAY ÇAÇIK
83 KONYA SEYDİŞEHİR  HASAN USTAOĞLU
84 KONYA TUZLUKÇU  NURETTİN AKBUĞA
85 KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR  HALİL İBRAHİM ALNAR
86 KÜTAHYA MERKEZ  EYÜP KAHVECİ
87 KÜTAHYA TAVŞANLI TUNÇBİLEK AHMET ALBAY
88 MANİSA AKHİSAR  BESİM DUTLULU
89 MANİSA ALAŞEHİR  AHMET ÖKÜZCÜOĞLU
90 MANİSA BÜYÜKŞEHİR  FERDİ ZEYREK
91 MANİSA GÖLMARMARA  CEM AYKAN
92 MANİSA GÖRDES  İBRAHİM BÜKE
93 MANİSA KULA  HİKMET DÖNMEZ
94 MANİSA SARUHANLI  ZEKİ BİLGİN
95 MANİSA SOMA  SERCAN OKUR
96 MANİSA ŞEHZADELER  GÜLŞAH DURBAY
97 MANİSA TURGUTLU  ÇETİN AKIN
98 MUĞLA KAVAKLIDERE  SAFFET KARABIYIK
99 NİĞDE ÇAMARDI  MUSTAFA EMİROĞLU
100 NİĞDE ÇİFTLİK DİVARLI SEZAİ AVCI
101 NİĞDE MERKEZ GÜMÜŞLER CEMİL ERTAMAH
102 NİĞDE MERKEZ KİLEDERE YUNUS KARAKAYA
103 NİĞDE MERKEZ YEŞİLGÖLCÜK ÇAĞLAR YÜKSEL
104 ORDU AYBASTI  TEVFİK GÜNEY
105 ORDU İKİZCE  HASAN ÇALIK
106 ORDU ULUBEY  BÜLENT AKSOY
107 ORDU ÜNYE  CUMHUR ÖZTÜRK
108 SAKARYA ARİFİYE  ZEKİ ÖZGÜR
109 SAKARYA HENDEK  NİHAT BAYRAKTAR
110 SAMSUN ALAÇAM  ZERGÜN DEMİRCİ
111 SAMSUN BAFRA  ÖZGÜR ÖNDER
112 SAMSUN BÜYÜKŞEHİR  CEVAT ÖNCÜ
113 SAMSUN LADİK  ÖZGÜR AY
114 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ  CEMAL TÜRKOĞLU
115 SİNOP AYANCIK  HAYRETTİN KAYA
116 TRABZON ORTAHİSAR  AHMET KAYA
117 UŞAK EŞME  YILMAZ TOZAN
118 UŞAK KARAHALLI  RAMAZAN KARAKAYA
119 YALOVA ALTINOVA KAYTAZDERE DOĞAN ÇİTİL
120 YALOVA ÇINARCIK  AVNİ KURT
121 YOZGAT SORGUN BAHADIN MERAL ÇITAK
122 ZONGULDA ALAPLI GÜMELİ ERDOĞAN ŞEN
123 ZONGULDA ÇAYCUMA KARAPINAR HAKAN TOPRAK
124 ZONGULDA DEVREK  ÇETİN BOZKURT
125 ZONGULDA GÖKÇEBEY  VEDAT ÖZTÜRK
126 ZONGULDA KİLİMLİ  EROL SARIAL

Ekran görüntüsü 2023-12-21 225900

Ekran görüntüsü 2023-12-21 225927

Seyhan Belediye Başkan adayı Oya Tekin Çalışmalarıyla Fark Yaratıyor Seyhan Belediye Başkan adayı Oya Tekin Çalışmalarıyla Fark Yaratıyor

Ekran görüntüsü 2023-12-21 225941

Ekran görüntüsü 2023-12-21 225955

Editör: Süleyman Devrim Boğa